پرسش خود را هم اکنون از مشاوران ما بپرسید...
ارسال سوال

من همسرم را دوست دارم ولی او هنوز به یاد عشق قدیمی اش است

پرسش

تاریخ ثبت : 29 شهریور 1396
2,747  بازدید
ثبت و ویرایش پاسخ
لغو درخواست
من و همسرم ب صورت سنتی با هم ازدواج کردیم و ایشون در مورد رابطه عاطفی قبلیشون گفتن تموم شده کاملا و به درد هم نمیخوردن . سه ساله عقد یم و شش ماه هم نامزد بودیم و چون کار مهمانی من درست نمیشه این مدت از هم دور بودیم و هر یک تا دو ماه من پیش ایشون میومدم .ایشون فقط دو سه بار شهر محل تحصیل من اومدن میگفتن اونجا حالشونو بد میکنه و جایی هم برای موندن نداشتیم . حدودا دو سال قبل به علت بی اعتنایی های ایشون من شاکی شدم ک وقتی با هم تلفنی حرف زدیم گفتن ازدواج ما اشتباه بوده ک الان در دو شهر متفاوت هستیم و تقصیر خانواده هامون و خودمون هست ک تن دادیم . گفت به خاطر خانوادم دختری ک دوست داشتم و عاشقش بودم رو ازدست دادم حتی الان ب جایی رسیده ک ایشون ک فردی مذهبی بوده و اون دختر اصلا نبوده الان ایشون هم دیگه اصلا مذهبی نیستن. به من احترام میذاره بغلم میکنه و میگه تو خوبی من خیلی ناراحتم ک چرا بعد اون دختر تو تو زندگیم اومدی ک اذیت بشی . چون تهران چند ساله تنها هم زندگی میکنه و حتی ی ماه قبل افسردگی شدید گرفت . من هم نمیتونم تحمل کنم کسی ک دوسش دارم عاشق کس دیگه ای باشه و منو دوست نداشته باشه

مهمترین سوال :

پاسخ نوشتاری پاسخگر به سوال شما

دکتر اکبری
دکتر اکبری
17 مهر 1396 ساعت 21:30

سلام


            رابطه ای که توضیح دادید برای ادامه، نیاز جدی به مشاوره حضوری برای هر دو طرف دارد چرا که با ادامه آن به شکل فعلی، دیـــر یا زود قابل پیش بینی است که به مشکل جدی برخواهد خورد. عشق یک طرفه شما تضمینی برای تداوم یا بهتر شدن این رابطه نیست و طرف مقابل شما  نیز باید تصمیم جدی خود را برای ماندن یا قطع این ارتباط بگیرد (که پیش نیاز آن نیز کار جدی ایشان بر روی حل مشکلات احتمالی درونی درگیر با آنهاست.)

با توجه به رشته تحصیلی شما (که احتمالا در سال پنجم مشفول تحصیل هستید و خستگی های جسمی و روانی خاص خود را دارد) درگیری کنونی و مداوم ذهنی تان علاوه بر آسیب روحی و روانی، صدمه جدی به تحصیل و نهایتا آینده شما نیز می تواند وارد کند که این مورد را هم بهتر است مد نظر داشته باشید.


با احترام

دکتر بابک اکبری

معرفی کتاب :
+
معرفی فیلم/مقاله :
+
معرفی دروس غیر حضوری :
+
اکشن پلن :
+
ثبت و ویرایش پاسخ
لغو درخواست
سوال شما با موفقیت ثبت شده است و پس از بررسی درمانگر پاسخ خواهیم داد

سوالات مشابه