پرسش خود را هم اکنون از مشاوران ما بپرسید...
ارسال سوال

نحوه آشنایی

پرسش

تاریخ ثبت : 30 شهریور 1396
5,301  بازدید
ثبت و ویرایش پاسخ
لغو درخواست
سلام.دختری 26 ساله هستم .در یک شرکت بزرگ مشغول کارم.ظاهر و اندام خوبی دارم و طبق گفته اطرافیان اخلاق خوبی هم دارم.با پسری 3 سال در رابطه عاطفی بودم و به خواستگاری من امدند اما خودم و خانواده ام با توجه به اختلافات مذهبی و.. دیگر تمایلی به ازدواج نداشتم.بعد از آن با یکی از همکارانم آشنا شدم که بنا به دلایلی که هنوز هم مبهمه رابطه مان بهم خورد و من هنوز هم آن آدم خیالی که از ایشان ساخته ام را دوست دارم و البته نه خودش را ولی به هر حال الان خواستار یک رابطه جدی و جدید هستم.تفریحات بنده عمدتا باشگاه و استخر و خواندن کتاب شده است.سوالی که برام هست اینه که با این رویه زندگی ام چگونه و از چه طریقی میتوانم با فردی آشنا بشم؟به خصوص اینکه واقعا تمایلی ندارم در محیط کار با کسی آشنا شوم و سایر محیط هایی که وقتم را میگذرانم زنانه است.

مهمترین سوال :

پاسخ نوشتاری پاسخگر به سوال شما

دکتر اکبری
دکتر اکبری
18 مهر 1396 ساعت 02:07

سلام


              با توجه به مواردی که اشاره فرمودید، در خصوص ارتباطات در محیط کاری تان می توانید تجدید نظر بفرمایید و تجربه ناخوشایند قبلی را به بقیه تعمیم ندهید.  ارتباط در محیط های زنانه هم که به آن اشاره فرمودید هم را نمی توان دست کم گرفت چرا که در موارد زیادی  ارتباط با افراد در همین محیط ها حتی می تواند عامل معرفی  شخص به افراد دارای صلاحیت نیز باشد. حتی می توانید به برخی از افراد و دوستان تان در همین محیط ها (که  البته به آنها اعتماد دارید) یا به سایر دوستان خود این  مسئله و تمایل  خود را بیان کنید. 

نکته دیگری که شاید با توجه به محتوای پرسش شما توجه ما را به خود جلب کند تمایل زیاد شما به شروع رابطه ولی اداره رابطه و  پایان آن به شکلی شاید دور از انتظار برای شماست. توجه و پیداکردن نقاط ضعف شخصیتی تان و ترمیم آنها از جمله مواردی است که می توان آن را با تاکید به شما پیشنهاد داد. حضور در دوره های آموزشی که شما را با زوایای پنهان شخصیت تان بیشتر آشنا می کند و همچنین بسته آموزشی ساختن رابطه بدون شکست که حاوی نکات ارزشمندی است را می توان به شما توصیه کرد.


با احترام

دکتر بابک اکبری


معرفی کتاب :
+
معرفی فیلم/مقاله :
+
معرفی دروس غیر حضوری :
+
اکشن پلن :
+
ثبت و ویرایش پاسخ
لغو درخواست
سوال شما با موفقیت ثبت شده است و پس از بررسی درمانگر پاسخ خواهیم داد

سوالات مشابه