پرسش خود را هم اکنون از مشاوران ما بپرسید...
ارسال سوال

من عضو هیچ گروهی نبوده ونیستم ولی تمالایت گروهی داشته ودارم اما در گسب موفقیت اداری ناموفق بودم چه کنم ؟

پرسش

+
0
-
تاریخ ثبت : 04 آذر 1397
68  بازدید
ذر سیستم اداری حودم همیشه با مشکل کواجه میشوم وسعی می کنم رضایت مخاطبم را به نحو احسن جلب کنم متاسفانه مخاطبم که مسئول بالا دستی باشد نگاه منفی به بنده دارد لرا هم خودم وهم اطرافیانم از این نگاه منفی بالا دستی آسیب دیدیم لذا با روش پر خاشگرانه یا شکایت کارمون جلو میرود دوست داشتم با رابطه اداری صحیح همیشه کارم جلو بره متاسفانه موانع سخت در مسیر موجب گرایش به سمت خشونتم شده ومیشود به نظرتان راه چاره چیست لطفا راهنمایی فرمایید

پاسخ پاسخگر

شایان غدیری
شایان غدیری
0
15 آذر 1397 ساعت 13:35

سلام دوست گرامی


اشاره داشتید وقتی مورد انتقاد و ارزیابی منفی قرار می گیرید به روش پرخاشگرانه واکنش نشون میدید. در عین حال مطرح نمودید که سعی دارید رضایت مخاطب خودتون رو به نحو احسن جلب کنید. مساله این جاست وقتی تمام تلاش خودتونو میکنید که صرفا این رضایت به نحوی کامل انجام بگیره خودتو درگیر مسیر بی نقص گرایی می کنید. و در عین حال، چون با پاسخ متناسب با رفتارِ خود ، از سوی ایشان مواجه نمیشید واکنش منفی نشون می دید. به نظر میرسه ماشه چکان این تنش ها، همان سطح بالای انتظارات شما در قبال برآورده نمودن کامل نیازهای فرد مقابل باشه .

 پیشنهاد می کنم به این موضوع توجه نمایید که برای احساسِ خوب داشتن و نشان دادن کفایت و صلاحیت شغلی و اجتماعی، بیش از آنکه لازم داشته باشیم کامل باشیم،  نیاز است کافی باشیم. توانایی های گروهی و اجتماعی خودتون رو در کنار پذیرش این محدودیت ها قرار بدید تا بتونید استعداد و توانمندی خود را در ارتباط با افراد گروه به نحوی منطقی و متعادل به پیش ببرید.

ثبت و ویرایش پاسخ
لغو درخواست

پاسخ پرسشگر

30 آذر 1397 ساعت 03:18
از پاسخ شما جناب دکتر بسیار سپاسگزارم
ثبت و ویرایش پاسخ
لغو درخواست

نظر شما چیست ؟

جهت ثبت نظر ، ابتدا وارد سایت شوید یا ثبت نام نمایید

سوالات مشابه