سردرگمی در انتخاب

پرسش

+
0
-
تاریخ ثبت : 20 تیر 1396
3,111  بازدید
با پسری که حدود سه سال از من کوچیکتر هست 2 سال در ارتباط هستم که عمق رابطمون خوب هست ولی مشکلاتی داریم که اخیراً منجر به بحث، لجبازی و رابطه فرسایشی شده و همه صحبتهامو ن با تنش هست ولی آخرش باهم آشتی میکنیم.خانوادها و تفاوتهامون با خانواده، فرهنگ و پوشش هیچ مشکلی نداریم و عمیقاً همو دوست داریم. ایشون در اوایل رابطه علاقه ای به ازدواج نداشتن ولی در حال حاضر تمایل دارن. تنها زندگی میکنه. اختلافاتمون 1- علاقه زیاد و ارزش زیاد ایشون برای سگ هست به حدی که سگهاشون که دو تا سگ بزرگه حتی بیشتر از خانواده اش مهم هست و حتی اگر جدایی بینمون بیفته سگها مهمتر هستن و میگه من همینم و تغییر نمیکنم 2- یکی از سگها برای دوستشون هست که اجازه به بردن اون سگ رو هم نمیده و در این خصوص با من بداخلاقی و بی احترامی میکنه 2- سگها حتماشب و در طول روز بسته به میل ایشان باید در خانه باشن.حتی حاضر به آوردن سگ کوچک برای آینده نیستن. 3-به دلیل مشکل مالی (ورشکستگی) که در دو سال قبل رخ داده وبرای نگهداری سگها در خانه ای قدیمی در زردبند (فشم) سکونت دارن که حاضر به آمدن خانه ای حتی قدیمی در تهران برای سکونت نیست .

پاسخ پاسخگر

فاطمه علی اکبری
فاطمه علی اکبری
1
23 مهر 1396 ساعت 15:16

سلام مژگان گرامی

 اینکه ایشان به چه دلیل و چه میزان نسبت به سگهایش وابستگی و علاقه دارد، مسئله ای فرعی محسوب می شود. اما با توجه به اینکه ما تا جایی می توانیم از خواسته های خود چشم پوشی کنیم و یا تطابق با تفاوتهای طرف مقابل ایجاد کنیم که فردیت خودمان نادیده گرفته نشود و نیز اینکه نوشته اید ایشان تمایل به ازدواج با شما را دارند لازمست این موارد را چک کنید:


- حضور سگ در محل زندگی شما در چه جایگاهی است، آیا برای شما قابل پذیرش است؟


- فردی که بلوغ شخصیتی دارد در ازای ناراحتی طرف مقابلش نمی گوید: من همینم و تغییر نمی کنم. بلکه سعی در گفتگو و توافق با او را خواهد داشت. لازمست نوع رفتار ایشان را مورد دقت بیشتری قرار دهید.


- زندگی در خانه قدیمی زربند برای شما قابل قبول است یا خیر؟


چک کردن موارد فوق به شما کمک خواهد کرد که بهترین تصمیم را اتخاذ نمایید.


با احترام-علی اکبری

خانه توانگری طوبی

ثبت و ویرایش پاسخ
لغو درخواست

نظر شما چیست ؟

جهت ثبت نظر ، ابتدا وارد سایت شوید یا ثبت نام نمایید

سوالات مشابه