اصلا عشقم منو نمیبینه

پرسش

+
0
-
تاریخ ثبت : 24 تیر 1396
1,616  بازدید
با سلام وخسته نباشید من دختر 25 ساله با اقایی 28 ساله حدود 2 ساله که دررابطه ایم وقصد ازدواج داریم.خیلی آقای با درکی هستند وهمدیگر رو خیلی دوست داریم.مشکل من اینه که ایشون خیلی مشغول کاره و گاهی اوقات اصلا منو نمیبینه.مدام در حال پیشرفته وازین بابت خوشحالم ولی همه فکر وذکرش شده کار.خودش میگه نمیتونم همزمان هم بتو هم به کارم فکر کنم.صحبت ها مون درطول روزخیلی محدوده .البته اوایل اینطوری نبود.کمبود محبت احساس میکنم تو خودم.خودمم مشغول درسم و دوست دارم حواسم به درسم مشغول باشه ولی بعضی وقتها فکرم مدام پیششه که چرا زنگ نمیزنه و این حرفا.یه موضوع دیگه ایم هست اینه که ایشون اصلا دوست نداره کسی بدونه ما با هم هستیم و همیشه در حال مخفی کاریه که کسی نفهمه.بغیر از یکی دوتا از دوستاش کسی خبر نداره.واقعا بهم ثابت شده که در ازدواج مصره ولی نمی دونم چرا مخفی میکنه.خودش میگه شهرمون کوچیکه و منم سرشناسم و دوست ندارم آدم ناجوری رابطه مونو بهم بزنه..میگه وقت ازدواج که شد به همه میگیم.از لحاظ ذهنی خیلی درگیرم و پریشونم ممنون میشم راهنمایی کنین.

پاسخ پاسخگر

فاطمه علی اکبری
فاطمه علی اکبری
2
25 مهر 1396 ساعت 14:07

درود بر شما

معمولا آقایان برای شغل شان اهمیت قائلند و به آن به عنوان منبع قدرت توجه خاصی دارند. 

هنگامی که یک مرد ، علاوه بر این که ثبات شغلی دارد، روز به روز هم پیشرفت کاری بیشتری داشته باشد و موقعیت بهتری پیدا کند ، احساس موفقیت و ارزشمندی خواهد کرد و ارتقای شغلی و مالی به او احساس اقتدار و اعتماد به نفس بیشتری می دهد. بنابراین تلاش یک آقا برای ساختن زندگی آینده نکته ای منفی محسوب نمی شود.

شاید بهتر باشد ابتدا نگاهی هم به خواسته خودتان مبنی بر توجه ایشان داشته باشید. یعنی انتظار نداشته باشید ایشان دائم در حال تماس با شما و یا گفتن حرفهای عاشقانه باشد. در هر حال نمی توان انتظار داشت که هیجان یک رابطه بعد از دوسال، مانند روزهای شروع باشد. معمولا گذشت زمان هیجان را تعدیل می کند و تعهد و صمیمیت هم وارد رابطه می شود.

اگر ایشان به شما بی توجهی کرده و تماسها و خواستن ادامه رابطه فقط ازسوی شماست، بهتر است تامل بیشتری بفرمایید. اما اگر فقط دفعات این تماسها کمتر از حد انتظار شماست و ایشان حرفی یا رفتاری که نشان تمایل به قطع رابطه باشد را از خود نشان نمی دهد، بهتر است خواسته های ایشان مبنی بر پیشرفت شغلی را در نظر داشته باشید. همچنین شرایط زندگی و محیط اجتماعی افراد، می تواند بر نوع تعامل آنها تاثیر بگذارد، که این موضوع در شهرهای کوچکتر و جوامع سنتی تر نمود بیشتری دارد. رفتار ایشان می تواند ناشی از درنظر داشتن این شرایط باشد.

اما درخصوص نحوه ادامه این رابطه، شما می توانید یک بازه زمانی را مشخص کنید و البته لحن شما حالت اجبار و یا کنترل نداشته باشد. چنانچه درآمد ایشان به گونه ای است که بلوغ اقتصادی را شامل می شود می توانید از ایشان بخواهید که در یک زمان مشخص، سرانجام این رابطه را مشخص کند. توجه بفرمایید که با توجه به عرف جامعه ما ممکن است برای یک آقاپسر شرایط ازدواج به سختی یک دخترخانم نباشد؛ یعنی اگر شما بدون داشتن برنامه و هدف زمانی مشخص، منتظر ایشان بمانید ممکن است این رابطه به سرانجام مطلوب شما نرسد و شما نیز فرصتهای دیگر را از دست داده باشید. بهتر است در مورد مدت زمانی که ایشان برای مسائل اقتصادی این ازدواج صرف خواهند کرد و زمانی که از نظر ایشان "موقع ازدواج" است با ایشان گفتگو کرده و توافق نمایید.


از اعتماد شما سپاسگزارم

علی اکبری-خانه توانگری

ثبت و ویرایش پاسخ
لغو درخواست

نظر شما چیست ؟

جهت ثبت نظر ، ابتدا وارد سایت شوید یا ثبت نام نمایید

سوالات مشابه