پرسش خود را هم اکنون از مشاوران ما بپرسید...
ارسال سوال

خیانت

پرسش

تاریخ ثبت : 06 آذر 1397
353  بازدید
ثبت و ویرایش پاسخ
لغو درخواست
با سلام و خسته نباشید
حدود 4 سال پیش با اقایی رابطه دوستی بسیارخوب و صمیمی داشتم که بطور غیر مستقیم اشاره کرده بود برای خواستگاری و مادر ایشون هم به محل کار من اومدن و من رو دیدن اما بطور خیلی اتفاقی متوجه شدم که این آقا به من خیانت میکنه وبه همین خاطر از هم جدا شدیم و ایشون بعد از یکسال عقد کردن و توی مدت عقدشون هیچ پیامی هم به من ندادن اما الان از همسرشون جدا شدن و همون روز طلاق شروع کردن به من پیام دادن و درددل کردن و ادعا میکنن که هرگز به همسرش خیانت نکرده و علت جداییشون دخالت خانواده ها و ناسازگاری همسرش بوده.
الان سوال من اینه که ارتباط با ایشون با وجود اینکه به من خیانت کردن و یه سابقه طلاق دارن مشکل ساز میشه؟ اگر پیشنهاد ازدواج به من بدن چطور؟
من 36 و اون اقا 39 سالشونه
سپاس از شما

مهمترین سوال :

پاسخ نوشتاری پاسخگر به سوال شما

شایان غدیری
شایان غدیری
12 آذر 1397 ساعت 15:47

سلام دوست گرامی


با توجه به وضعیت کلی مطرح شده ، در حال حاضر از سرگیری این رابطه را به صلاح شما نمیدانم. تصور میکنم تحت تاثیر شرایطی دوباره دارید بصورت ناخواسته وارد همان رابطه ای می شوید که از آن آسیب دیده اید. هر چند نمی توان صرفا از طریق گذشته ی یک فرد  الان ایشان را ارزیابی کرد ، با این وجود،  با توجه به اینکه به تازگی از یک رابطه ی ناموفق خارج شده اند احتمالا تصمیم ایشان تحت تاثیر فشارهای ناشی از فقدانِ رابطه ی گذشته ، نیز قرار گرفته باشه.

 لذا پیشنهاد میکنم در حال حاضر ، برای ورود به این رابطه تامل نمایید.


با تشکر از اعتماد شما

شایان غدیری

خانه توانگری طوبی

ادبیات محترمانه و بدون قضاوت : 30
کارآمدی پاسخ : 10
معرفی کتاب :
+
معرفی فیلم/مقاله :
+
معرفی دروس غیر حضوری :
+
اکشن پلن :
+
ثبت و ویرایش پاسخ
لغو درخواست
سوال شما با موفقیت ثبت شده است و پس از بررسی درمانگر پاسخ خواهیم داد

سوالات مشابه