پرسش خود را هم اکنون از مشاوران ما بپرسید...
ارسال سوال

شروع رابطه

پرسش

تاریخ ثبت : 07 آذر 1397
265  بازدید
ثبت و ویرایش پاسخ
لغو درخواست
سلام وقت بخیر
با کسی که قبلا رابطه موفق داشته و حدود دو سال از برقراری رابطه اجتناب کرده ، چطور میشه رابطه برقرار کرد ؟؟ راضی به شروع رابطه کرد ؟؟ بی اعتماد شدن و از دروغ بودن و بی فایده بودن وبی نتیجه نرسیدن این رابطه ها حرف میزنند ...
ممنون میشم راهنمایی کنید

مهمترین سوال :

پاسخ نوشتاری پاسخگر به سوال شما

مونا گوشه
مونا گوشه
11 آذر 1397 ساعت 11:37

سلام دوست گرامی

نامه شما را خواندم ، چنانچه فرد مقابل شما از مسائل رابطه قبلی خود عبور کرده باشد و پرونده رابطه قبلی برایش باز نمانده باشد ، واز جانب شما درک و همراهی و علاقه را دریافت کند همراه خواهد شد، در غیر این صورت، اینکه شما بخواهید ایشان را کمک کنید تا از اجتناب و کناره گیری بیرون بیایند و یا اینکه تلاش زیادی کنید که خودتان را به اثبات برسانید می تواند باعث شود که در طول زمان انرژی خود را از دست بدهید و برای تداوم رابطه خود دچار مشکل شوید.

قرار نیست شما حال دیگران را خوب کنید و زیبایی های زندگی را نشانشان دهید، قرار نیست شما ناجی و رابین هود کسی باشید. همین که شما صادقانه در رابطه باشید و سعی کنید که شفاف باشید و به اندازه سهم خودتان وقت و انرژی بگذارید، رابطه سالم آهسته آهسته ساخته می شود.  در هیچ رابطه ای از روز اول نمی توان راجع به، فایده داشتن یا نداشتنش و به نتیجه رسیدن یا نرسیدن  نظر قطعی داد و این موضوع در بستر زمان مشخص می شود. 

درس غیر حضوری ساختن رابطه عاطفی بدون شکست می تواند در این زمینه برای شما مفید باشد.

با تشکر از اعتماد شما

مونا گوشه - خانه توانگری طوبی

ادبیات محترمانه و بدون قضاوت : 30
کارآمدی پاسخ : 10
معرفی کتاب :
+
معرفی فیلم/مقاله :
+
معرفی دروس غیر حضوری :
+
اکشن پلن :
+
ثبت و ویرایش پاسخ
لغو درخواست
سوال شما با موفقیت ثبت شده است و پس از بررسی درمانگر پاسخ خواهیم داد

سوالات مشابه