پرسش خود را هم اکنون از مشاوران ما بپرسید...
ارسال سوال

حس میکنم به مورد علاقه هام و پرفکتام نمیرسم با این شرایط

پرسش

تاریخ ثبت : 16 آذر 1397
112  بازدید
ثبت و ویرایش پاسخ
لغو درخواست
من یه دختر 26 سالم.پرستارم.استخدامم.همزمان کارشناسی ارشد میخونم.ازدواج کردم دوساله.بچه ندارم. بنظر خودم تاالان باوجود خیلیییی از سختیایی که تاحالا متحمل شدم جه در مورد مسائل ازدواج و سعی در رفع اونا و چه کارکردن و شیفتای سنگینم و چه درس خوندنم" تونستم خودمو موفق حساب کنم.... اما اقای دکتر! عاشق موسیقیم"عاشق طراحی " ک بسیار هم استعدادشو دارم.. عاشق ورزش و... اما اصلا وقت این کارا رو ندارم.... وقت مسافرت ندارم... دودل شدم... از طرفی به حقوق این کار نیاز داریم و از طرفی واقعا دوس دارم کارمو اما وقتی هم خسته میشم و میبینم به استعدادام نمیتونم برسم و وقت کافی ندارم خیللییی افسرده میشم...راهنماییم کنید..
ممنونممم

مهمترین سوال :

پاسخ نوشتاری پاسخگر به سوال شما

زهرا محمدی
زهرا محمدی
29 آذر 1397 ساعت 01:37

سلام زهرای گرامی

خدا قوت برای مسئولیتی که در حال انجامش هستی و تبریک که در حوزه ای کار میکنی که به آن علاقمندی

شرایط کاری و فعلی که دارید به شما اجازه رسیدگی به تفریح و کارهای مورد علاقه ی دیگرتان را نمی دهد...به نظرم بخشی از شرایطی که دارید را به عنوان محدودیت های زندگی فعلی بهتر است بپذیرید طبق نوشته خودتان الان شما به این شرایط کاری نیاز دارید ولی قرار نیست در آینده همچنان وضع برایتان همینطور باشد. میتوانید با درآمدی که دارید برای آینده برنامه ریزی کنید مثلا با پس انداز بخشی از درآمدتان در دو سال آینده آماده شوید برای شروع طراحی یا حتی موسیقی...اولویت بندی و برنامه ریزی برای آینده به شما امید می دهد که قرار نیست به علاقه هایتان بی توجهی کنید با کمی صبر به آنها دست می یابید.

البته یکی از نیازهای اصلی ما تفریح است برای تفریح و لذت بردن حتما زمانی را در نظر بگیرید. تفریحاتی که متناسب شرایط فعلی تان باشد ( مثل سفرهای داخلی، بیرون رفتن با دوستان و خانوده، هر کاری که بدون برد و باخت لذت را در آن تجربه کنید)

در آخر با توجه به نوشته شما لطفا به این سوالات فکر کنید و اگر در مورد شما صدق می کند می توانید درس غیرحضوری کمال طلبی منفی خانه توانگری را تهیه کنید 

۱) کمتر کاری مورد رضایت شما قرار می گیرد؟

۲) باید از تمام وقت ها بهترین استفاده را کرد؟

۳) به دلیل اینکه تمام فکر و ذهنم به کار مشغول شده از روابطم غافل شده ام؟

۴) اگر اشتباه کنم لایق بدترین انتقادها هستم؟

۵) آیا دغدغه اصلی شما زمان است؟ 

۶) رقابت گرا هستید؟


با احترام

زهرا محمدی

معرفی کتاب :
+
معرفی فیلم/مقاله :
+
معرفی دروس غیر حضوری :
+
اکشن پلن :
+
ثبت و ویرایش پاسخ
لغو درخواست
سوال شما با موفقیت ثبت شده است و پس از بررسی درمانگر پاسخ خواهیم داد

سوالات مشابه