پرسش خود را هم اکنون از مشاوران ما بپرسید...
ارسال سوال

بیماری خونی پدر

پرسش

تاریخ ثبت : 24 آذر 1397
134  بازدید
ثبت و ویرایش پاسخ
لغو درخواست
با سلام حدود ا 5 سال پیش پدرم وقتی برای اهدای خون رفتته بودن متوجه وجود بیماری هپاتیت ب در خودشونشدن .من و خواهرم و مادرم هیچکدام این بیماری رو نداریم و واکسن های لازم رو هم زدیم.هر سال هم ازمایش خون برای چکاب کامل انجام میدیم.سوالم این هست که این مسیله رو چه زمانی باید به خواستگارم بگم ؟ ایا من به خودش بگم بهتر هست یا اینکه خانوادم به خانواده اون بگن و من حرفی نزنم؟

مهمترین سوال :

پاسخ نوشتاری پاسخگر به سوال شما

صوناچايچي
صوناچايچي
03 دی 1397 ساعت 03:13

سلام ، سپاس از اعتمادتان .

ازدواج ، يكي از مهمترين تصميمات در زندگي هرفرد است و يك ازدواج موفق نياز به ساختني از جنسِ تلاش مثبت دارد ، يكي ازابتدايي ترين موارديكه

بايد لحاظ شود بازگوكردنِ صادقانه ي پيشينه ي باليني ،پزشكي هردوطرف واعضاي خانواده آنهاست ومساله اي كه به آن پرداخته ايد دراين دسته قرارداردلذاطبيعتا لازم به مطرح كردن است . در خصوص سوالي كه درمورد زمان و شرايطِ مطرح كردن پرسيده ايد,معمولا اينطور صحيح تر است كه در جلسه ابتداييِ آشنايي بررسي هاي لازم از سمت شما باشد ، اصطلاحا شما شنونده باشيد و اگر به اين نتيجه رسيديد كه "احتمالا" فرد مورد نظر معيارهاي كلي شما را دارد و "ممكن است" مناسب ازدواج با شما باشد در جلسه دوم در خلالِ معرفي خود ، اين موضوع را نيز مطرح كنيد ، خيلي مختصر توضيح دهيد وبگذريد .

امانتدار اعتمادتانم و آماده ي تقديم خدمت درصورتِ نياز و سوالات آتي تان هستم.

چايچي-خانه توانگري

معرفی کتاب :
+
معرفی فیلم/مقاله :
+
معرفی دروس غیر حضوری :
+
اکشن پلن :
+
ثبت و ویرایش پاسخ
لغو درخواست
سوال شما با موفقیت ثبت شده است و پس از بررسی درمانگر پاسخ خواهیم داد

سوالات مشابه