پرسش خود را هم اکنون از مشاوران ما بپرسید...
ارسال سوال

مکالمات جنسی

پرسش

تاریخ ثبت : 13 دی 1397
400  بازدید
ثبت و ویرایش پاسخ
لغو درخواست
سلام

2 ماهی ست که با یکی از همکلاسی های دوران دانشجوئی(12 سال پیش) صحبت میکنم.
از نظر ظاهری و تحصیلات و خانوادگی موجه هستند و فقط 2 بار همدیگر رو از نزدیک دیدیم و بطور متوسط هفته ای 3-4 بار مکالمه و چت داریم.
چیزی که توجه منو جلب کرده اینه که ایشون در طی چت دوست داره از موضوعات جنسی صحبت کنه و حتی عکس و لباس زنان دیگه رو برام میفرسته و از تیپ و هیکل و حتی تاتوی ابرو ،دوست دختر های قبلی شون و اینکه چه کسانی دوستشون دارند و ... با من صحبت میکنه و منو مقایسه میکنه و از من میخواد همراهیش کنم و اونجوری باشم.
وقتی با واکنش سرد و توام با ابراز ناراحتی من مواجه میشوند به قصد رفع و رجوی رفتارشون بر مباد و به شوخی میگذرونه و عذر خواهی میکنه و میگه چون دوستت دارم حرصت می دم و اذیتت میکنم و تو زن زندگیم میشی و با دیدن تو تحریک میشم!!
باهاشون صحبت کردم و خواستم که به نظر من احترام بگذارند و بخاطر رابطه و سابقه دوستی مون ،منو معذب نکنه و اگر ببینم این رفتار ادامه داشته باشه حتما به رابطه ام پایان میدم. اما باز متوجه میشم از یه راه دیگه بکارشون ادامه میدن.
چطور باید رفتار کنم ؟!؟

مهمترین سوال :

پاسخ نوشتاری پاسخگر به سوال شما

صوناچايچي
صوناچايچي
16 دی 1397 ساعت 02:05

سلام سپاس ازاعتمادتان.

نوشته تان راخواندم . متوجه تلخی ای که از عدم توجه به ابرازمخالفتتان تجربه میکنید هستم . برای روشن شدن بهتر موضوع پیشنهاد میکنم اهداف و انتظارات رابطه را شفاف و صریح از ایشان سوال کنید . با مشخص شدن نوع رابطه ای که قصد ساختن آن را دارید میتوانید تعیین کنید چه رفتارهایی در جهت هدف رابطه هستند و چه رفتارهایی متضاد با هدف رابطه. سپس نسبت به رفتارهای متضاد مشخص میکنید چه رفتارهایی مطلوب شما نیست  و بر آن قاطع بمانید. در عین حال نیزخودتان  بررسی کنید که ایا این نامطلوبی دلیل واقعی دارد یا یک الگوی ذهنی اشتباه یا گره ذهنی ای در شما باعث این نگرش شده است.

امانتداراعتمادتانم

چایچی_خانه توانگری

ادبیات محترمانه و بدون قضاوت : 30
کارآمدی پاسخ : 7
معرفی کتاب :
+
معرفی فیلم/مقاله :
+
معرفی دروس غیر حضوری :
+
اکشن پلن :
+
ثبت و ویرایش پاسخ
لغو درخواست
سوال شما با موفقیت ثبت شده است و پس از بررسی درمانگر پاسخ خواهیم داد

سوالات مشابه