پرسش خود را هم اکنون از مشاوران ما بپرسید...
ارسال سوال

صبر کردن برای عشقم که برگرده؟؟

پرسش

تاریخ ثبت : 07 بهمن 1397
342  بازدید
ثبت و ویرایش پاسخ
لغو درخواست
دختر۳۱ساله هستم مدتی پیش با پسر۲۷ ساله ای اشنا شدم و عاشقش شدم و خودم بهش ابراز علاقه کردم ولی بهش گفتم تو آزادی و حس من برای تو تعهدی نمیاره ما رابطه بسیار عالی داشتیم تا اینکه ایشون یه ماه قبل رابطه رو کم رنگ و بعد قطع کردن و دلیلشو وجود مشکلی اعلام کردن که اونطرف یه دختر هست و ایشون میگن رابطه عاطفی نیست و رابطه ی ما رو هم قطع نمیدونن من نمیدونم الان بایدچیکار کنم دلم براش تنگ شده اما میترسم زنگ بزنم جواب نده و همین امیدم هم ناامیدبشه هر لحظه میگفت مشکل خصوصی منه تو خودتو درگیر نکن اما من دلتنگشم دل رابطه ی خوبمون

مهمترین سوال :

پاسخ نوشتاری پاسخگر به سوال شما

صوناچايچي
صوناچايچي
27 بهمن 1397 ساعت 02:49

سلام، سپاس از اعتمادتان

نوشته‌تان را خواندم .متاسفم که سردرگمی ای را‌ تجربه میکنیداما سوال من از شما این است که چرا باوجود داشتن احساس مثبت به ایشان،  در عین حال هم، از ابتدا مجوز متعهد نبودن به ایشان  داده اید؟

ممکن است این رفتارتان به دلیل وجود ترس شدید درونی ای درشما از پایان یافتن رابطه باشدکه در نتیجه‌ی آن و‌دراین راستا، پیشقدم‌ می‌شوید و بصورت منفعلانه،عدم تعهد را میپیذید و تسلیم میشوید.

 صحبتی از هدف و انتظاراتتان از ادامه‌ی رابطه با ایشان ذکر نکرده اید لذا بصورت دقیق نمی‌توان گفت درحال حاضر چه رفتاری داشته باشید، مناسبتراست .

در حالت کلی، وقتی یکی از دو نفر در یک ارتباط، دلیلی را ذکر می‌کند و مدتی رابطه را ترک می‌کند، خود مسئول بازگشت و تشریح و جبران نبودنش است. از طرفی یک ماه، زمان زیادی ست و‌شما حق‌ دارید درجهت مشخص شدن تکلیف‌تان و رفع ابهام خود،  از ایشان توضیح بخواهید و در صورتی که جواب قانع کننده ای یا هیچ جوابی از ایشان نگرفتید،  برای حفظ ارزش خودتان، اتمام رابطه از سمت شما را متذکر شوید و  فاصله بگیرید.

امانتدار اعتمادتانم و آماده ي تقديم خدمت درصورتِ نياز و سوالات آتي تان هستم.

چایچی_خانه توانگری

معرفی کتاب :
+
معرفی فیلم/مقاله :
+
معرفی دروس غیر حضوری :
+
اکشن پلن :
+
ثبت و ویرایش پاسخ
لغو درخواست
سوال شما با موفقیت ثبت شده است و پس از بررسی درمانگر پاسخ خواهیم داد

سوالات مشابه