سوال خود را هم اکنون بپرسید

پاسخ متنی و صوتی

توسط درمانگران، مشاوران و روانشناسان

دریافت در کمتر از ۲۴ ساعت

به صورت محرمانه و کاملا خصوصی

پرسش خود را هم اکنون از مشاوران ما بپرسید...
ارسال سوال

چگونه بر احساس نياز به مردان فائق آيم؟

پرسش

تاریخ ثبت : 01 اسفند 1397
382  بازدید
ثبت و ویرایش پاسخ
لغو درخواست
من، همسر و دختر ٦ ساله مان، حدود ٥ سال انگليس زندگي ميكنيم. متوجه شدم همسرم قبل ها به من خيانت كرده و نتونستم با اين موضوع كنار بيام. ايشون طبق يك نقشه ي از قبل تعيين شده، تمام دار و ندار من رو گرفت و ما رو رها كرد. با كمك دولت و بعد از يك مدت خونه ي اين و آن موندن، تازه تونستم بعد از ٦ ماه يك زيرزمين كوچيك اجاره كنم. براي امرار معاش هم كمي دولت كمك ميكنه و خودم هم با تاكسي كار ميكنم. در ضمن بدهي هاي بانك چون به اسم من بوده رو من بايد بپردازم. از طرفي چون ميدونه من به طرز وحشتناكي وابسته به دخترم هستم، تهمت رواني بودن به من زده كه بچه رو بگيره و چايلد ساپپورت نده.

مهمترین سوال :
با توجه به اينكه ٣٨ سال عمرم تقريبا بدون اين دغدغه ها زندگي كرده بودم، حالا غم تنهايي، بدون حتي يك نفر فاميل اينجا يا يك دوست نزديك، آزارم میده. غم درد كشيدن بچه ام كه خيلي باهوش و فهميده هست، عذابم میده. از عهده ي مخارج برنمیام، به طوري كه روزي ١٢ ساعت رانندگي ميكنم و تا دير وقت در جاهاي خطرناك شهر هم مجبورم این کار رو انجام بدم. احساس بي ارزشي و ترس دارم. نياز به درس خوندن و داشتن مدرك تحصیلی از اينجا دارم كه مشكل مالي اجازه نميده. حس بدبختي دارم.
با افسردگي شديد خودم چه كار كنم؟

پاسخ نوشتاری پاسخگر به سوال شما

شایان غدیری
شایان غدیری
28 فروردین 1399 ساعت 00:59

سلام 

وقت شما بخیر


نوشته تان را خواندم . بابت تاخیر در ارسال پاسخ از شما عذرخواهی می کنم. نمی دانم الان در چه شرایطی هستیم. امیدوارم کمی در وضعیت مساعدی قرار داشته باشید. تجارب پر استرس و پرفشاری را در این مدت متحمل شده اید به صورتی ریسک فاکتورهای موثر سلامتی روحی روانی و جسمانی تان را تهدید می کنند. با توجه به اهمیت و ضرورت بررسی این موارد توصیه می شود ابتدا به  روانپزشک مراجعه نمایید.


با این حال چنانچه این پاسخ را می خوانید و برایتان امکان پذیر است از وضعیت فعلی تان برایمان بنوسید تا پاسخگوی شما باشیم.


با تشکر از شما

شایان غدیری 


معرفی کتاب
از حال بد به حال خوب ، انتشارات آسیم

توصیه های پیشنهادی
مراجعه به روانپزشک
مراجعه به رواندرمانگر
معرفی کتاب :
+
معرفی فیلم/مقاله :
+
معرفی دروس غیر حضوری :
+
اکشن پلن :
+
ثبت و ویرایش پاسخ
لغو درخواست

سوالات مشابه