سوال خود را هم اکنون بپرسید

پاسخ متنی و صوتی

توسط درمانگران، مشاوران و روانشناسان

دریافت در کمتر از ۲۴ ساعت

به صورت محرمانه و کاملا خصوصی

پرسش خود را هم اکنون از مشاوران ما بپرسید...
ارسال سوال

موفقیت و پیشرفت در زندگی فردی

پرسش

تاریخ ثبت : 04 فروردین 1398
276  بازدید
ثبت و ویرایش پاسخ
لغو درخواست
خداقوت و سپاس از محبتتون
بنده بانویی 58 ساله هستم مجرد و مستقل که میخام تحولی اساسی در زندگی فردی داشته باشم ... من از سال 97 این تحول رو با سحرخیزی شروع کردم و در ادامه میخام درآمدم رو افزایش بدم و دیگه دستفروشی نکنم... مدت 7 ساله کارهای دستی انجام میدم و دستفروشی می کنم اما الان دیگه دوس دارم کارم رو ارتقاء بدم اما راهشو پیدا نمی کنم ... نیاز به راهنمایی دارم ... بنده هر سه ماه یکبار می تونم یک خرید 100 هزارتومنی داشته باشم ... لطفن راهنمایی بفرمایین با توجه به سوالم چه مباحثی رو می تونم خرید کنم... ممنون از اینکه فرصتی رایگان در اختیار افرادی همچون بنده گذاشتین ... طلب خیر براتون

مهمترین سوال :
مهمترین سوالم اینه که چجوری می تونم راه بهتری برای کسب درآمد بیشتر پیدا کنم و موفقیت پایدار داشته باشم؟

پاسخ نوشتاری پاسخگر به سوال شما

نعیمه داودی منش
نعیمه داودی منش
29 دی 1398 ساعت 14:08

سلام!

نامه تان را خواندم، اشاره داشتید در حال حاضر محصولات و صنایع دستی خودتان را از طریق فروش مستقیم عرضه می کنید و حال قصد تغییر اساسی در  زندگی فردی تان داشته باشید...

با توجه به اینکه شرح مطلبتون کوتاه و به صورت کلی است، مطالبی خدمتتان عرض می کنم که به کارآمدی تان کمک بیشتری کند.


نیاز به تحول اساسی نشانه ی خوبی برای تغییر است اما الزاما به معنای تغییر یکباره و کنارگذاشتن فعالیتهای قبلی نیست .

نکته قابل توجه در متن تان است که از تحول اساسی در زندگی فردی گفتید و در ادامه به سراغ مسیر شغلی رفتید، زندگی فردی شما به جز مسیر شغلی(که در ادامه به آن خواهیم پرداخت) شامل چه بخش هایی است؟

چه بخشی از سرمایه گذاری روانی تان بر مسائل شغلی و چه بخشی بر روابط با خانواده و‌دوستان و‌نزدیکان و ارتقا شخصی خودتان است؟

به چه میزان ،تفریحات ساده و‌دم دستی و روزانه برایتان اهمیت دارد!؟

چرا که زندگی در یک بعد می تواند موجب سرمایه گذاری زیاد در یک بخش شود که می تواند اضطراب را افزایش دهد و‌ به نقل از فعالان بورس،همه ی تخم مرغ ها بهتر است در یک سبد نباشد!

بنابراین خوب به نظر می رسد که در مسیر تحول فردی بررسی نمایید کدام جنبه های زندگی تان نیاز به رسیدگی دارد!


در ادامه باید عرض کنم این طور که از گفته هایتان استنباط می شود ، فرایند تولید محصول برایتان لذت بخش بوده و قصد تغییر در مرحله ی عرضه را دارید. که برای این مرحله بهتر است با توجه به زمینه ی فعالیتتان ببینید لیستی تهیه کنید از کارهایی که در این بخش می توانید انجام دهید و در مرحله ی اول ممکن و غیرممکن بودن را کنار گذاشته و با خیال راحت به تهیه ی لیست بپردازید ! می توانید در این خصوص بررسی نمایید همکاران از راهبردهایی استفاده می کنند؟میزان تقاضا به چه صورت است ؟

و در مرحله ی بعد به ارزیابی راه ها پرداخته، و ابتدا روشهای غیرممکن را حذف کنید و سپس بقیه ی لیست را بررسی کنید.

و‌نهایتا ۳-۵ نمونه را انتخاب کرده و در راستای این روشها اقدام کنید.

و برای تغییر در مراحل شغلی ازومی بر حذف روش های قبلی نیست و می توانید تنها با بیست درصد از زمان و فعالیتتان به سبک جدید آغاز کنید.

در این خصوص درس غیر حضوری  توانگر شو کمکهای خوبی برایتان دارد و این دروس را می توان در سه پارت توانگر شو۱ و  توانگر شو۲و توانگر شو۳تهیه فرمایید.


سپاس از اعتمادتان_نعیمه داودی خانه توانگری طوبی


معرفی درس
بسته توانگرشو های 1،2،3

توصیه های پیشنهادی
برای این مرحله بهتر است با توجه به زمینه ی فعالیتتان ببینید لیستی تهیه کنید از کارهایی که در این بخش می توانید انجام دهید و در مرحله ی اول ممکن و غیرممکن بودن را کنار گذاشته و با خیال راحت به تهیه ی لیست بپردازید ! می توانید در این خصوص بررسی نمایید همکاران از راهبردهایی استفاده می کنند؟میزان تقاضا به چه صورت است ؟ و در مرحله ی بعد به ارزیابی راه ها پرداخته، و ابتدا روشهای غیرممکن را حذف کنید و سپس بقیه ی لیست را بررسی کنید. و‌نهایتا ۳-۵ نمونه را انتخاب کرده و در راستای این روشها اقدام کنید. و برای تغییر در مراحل شغلی ازومی بر حذف روش های قبلی نیست و می توانید تنها با بیست درصد از زمان و فعالیتتان به سبک جدید آغاز کنید. در این خصوص درس غیر حضوری توانگر شو کمکهای خوبی برایتان دارد و این دروس را می توان در سه پارت توانگر شو۱ و توانگر شو۲و توانگر شو۳تهیه فرمایید.
معرفی کتاب :
+
معرفی فیلم/مقاله :
+
معرفی دروس غیر حضوری :
+
اکشن پلن :
+
ثبت و ویرایش پاسخ
لغو درخواست

سوالات مشابه