پرسش خود را هم اکنون از مشاوران ما بپرسید...
ارسال سوال

دید منفی یا خیانت؟

پرسش

تاریخ ثبت : 28 اسفند 1395
1,189  بازدید
ثبت و ویرایش پاسخ
لغو درخواست
آشنایی من و دختر مورد علاقم بیشتر از یه ساله که ادامه داره، تو این مدت من به خاطر آسایش اون محل خدمت سربازیم رو تغییر دادم تا پیشش باشم و با هم زندگی کنیم. اون اوایل کل رابطه عالی بود اما با گذشت زمان من حس کردم داره ازم فاصله میگیره و از اون ابراز محبتا و دوست دارم های یهویی خبری نیست و از هر فرصتی استفاده میکنه تا با یه سری از دوستای خاصش بره بیرون.نمیدونم چرا ولی یه شب به موبایلش نگاه کردم ومتوجه شدم که روز ولنتاین کلی به خودش زحمت داده بود و کلی کادوسفارش داده بود واسه یکی از دوستای پسرش در حالی که من هیچ کادویی گیرم نیومد و زیر یه سقف با هم هستیم. حتی یه بار در حضور خودش یه اس ام اس عاشقانه از طرف اون پسر واسش اومد و من دیدم اما میگفت من حساس شدم و هیچ چیز خاصی نیست. چندین بار بهش گفتم من از این رابطت حس خوبی ندارم و کمترش کن اما تنها لطفی که به من کرد این بود که دیگه اسم اون پسر رو جلوی من نمیاره و همیشه گوشیش رو از من دور میکنه. به قول خودش گوشی رو دور میکنه تا یه وقت من اس ام اس یا پیامی کهمیاد رو نبینم و ناراحت بشم. حس میکنم الان توی برزخم و راهی ندارم.

مهمترین سوال :

پاسخ نوشتاری پاسخگر به سوال شما

شایان غدیری
شایان غدیری
04 فروردین 1396 ساعت 02:06

سلام علیرضا عزیز


توضیحات تان را خواندم. حق دارید بابت وضعیت مبهمی که در این رابطه با آن روبرو هستید احساس خوبی نداشته باشید. طبیعتاً ارتباط نزدیکِ فراتر از چارچوب های معمول،  با روایتی که از عملکرد ایشان بیان نمودید پیامد عوامل مختلفی ست. در واقع هر رابطه ی صمیمانه ی خارج از حیطه مشترک ، حاوی پیام هایی ست که می توان با بررسی آنها به بخشی از علل آنها پی برد. 

در قسمتی از متن اشاره نمودید :  " با گذشت  زمان من حس کردم داره ازم فاصله میگیره  و از اون ابراز محبتا و  دوست  دارم های یهویی خبری نیست..." . 

این گذشت زمان که به همراه تغییرات رفتاری و عاطفی ایشان در ارتباط با شما بوده تقریباً چه مدت است؟ 

دوست دارم های یهویی ؟! ممکن است منظورتان، ابراز علاقمندی فراتر از انتظار، شتابزده و کم ثبات ایشان در یک مقطع زمانی نسبتاً کوتاه باشد. شاید گاهی، لازم است مراقب عشق هایی که نامتناسب در اوایل رابطه ابراز می شوند و نامتناسب هم خالی می شوند بود. میزانی از تناسب بین ابراز علاقمندی و تداوم رابطه،  بخشی مهمی از یک ارتباط سازگارانه ست. 

چنانچه هدف شما از این رابطه، ازدواج است بهتر است در خصوص تغییرات ایجاد شده در رابطه و ارتباط موازی ایشان ، بیشتر و جدی تر با وی گفتگو نمایید. پنهان نمودن مشکل و یا به تعویق انداختن آن، به حل مساله کمکی نخواهد کرد.با تشکر از اعتماد شما

شایان غدیری

معرفی کتاب :
+
معرفی فیلم/مقاله :
+
معرفی دروس غیر حضوری :
+
اکشن پلن :
+
ثبت و ویرایش پاسخ
لغو درخواست
سوال شما با موفقیت ثبت شده است و پس از بررسی درمانگر پاسخ خواهیم داد

سوالات مشابه