سوال خود را هم اکنون بپرسید

پاسخ متنی و صوتی

توسط درمانگران، مشاوران و روانشناسان

دریافت در کمتر از ۲۴ ساعت

به صورت محرمانه و کاملا خصوصی

پرسش خود را هم اکنون از مشاوران ما بپرسید...
ارسال سوال

مى خوام جداشم لطفاًراهنماييم كنيد

پرسش

تاریخ ثبت : 05 فروردین 1396
4,451  بازدید
ثبت و ویرایش پاسخ
لغو درخواست
در١٥ سالگى حرفهاشو باوركردم و على رقم مخالفتهاى خانواده ام باهاش ازدواج كردم وزندگى را اززيرصفرشروع كردم ولى هميشه اختلاف داشتيم چون خيلى عصبى وپرخاشگربودبعدازسه سال ايشان اعتيادبه ترياك پيدا كرد كه هنوز هم ادامه داره و ١٦ سال قبل بعدازجلب رضايتش با سه پسرم به انگلستان امديم كه ابته بعدازيكسال بما پيوست ولى همچنان دعوا و پرخاشگريهاادامه داشت و بعداز٥سال گفت من نمى تونم اينجا زندگى كنم برگشت ايران وكارخودش كه دندانپزشكى تجربيه راشروع كرد وسالى يكى دوبار مى ياد ومنم تابستانها مى رم تا دوسال پيش كه رفتم ايران فهميدم دوسال با منشى خودش رابطه عاشقانه داشته و تكساشون را ديدم انكارنكردوخيلى هم حق به جانب ولى زد رو قران كه رابطه جنسى نداشتن درضمن بواسطهمصرف ترياك ميل جنسيش كمه بهش گفتم اوكى بيا رابطه مون رو دوباره بسازيم بايد اين زخم منوترميم كنى وبيشترباهم باشيم ولى هيچ كارى براى خوب شدن من نكرد ومنم زخم خيانتش هرروز تو دلم بزرگترمى شه وحالا هم بعد از ٦ماه كه امده بازم سعى نكردجبران كنه ودوباره بحثمون شدبه اين نتيجه رسيدم كه ديگه نمى تونيم باهم باشيم وبهترين راه جداييه چون دارم داغون مى شم

مهمترین سوال :

پاسخ نوشتاری پاسخگر به سوال شما

شایان غدیری
شایان غدیری
08 فروردین 1396 ساعت 23:40

سلام خانم نازیتا گرامی


توضیحات شما را خوندم. دوران بسیار سختی را در این مدت تجربه کرده اید.بسیار متاثر شدم.  گویی از نوجوانی(15 سالگی) یکسره به میانسالی رسیده اید. ازدواجی که علی رغم تمام وعده ها و امیدها،  از ابتدا روی خطی از گسل واقع شده و هر از چند گاهی لرزه ها و پس لرزه هایش خانه ی امید و آرزوهایتان را می لرزانیده است. مسلما هیچ کس چون شما و اعضای خانواده نخواهند توانست این روزها و سالهای تلخ و ناگوارش را درک کنند. با این حال علی رغم فرصت هایی که در طول این مسیر منظور شده، هم اکنون طرفین به نقطه ای رسیده اید که هیچ نقطه مشترکی در این رابطه نمی بینید و آگاهانه ترین تصمیم را در جدایی می دانید. 

اصطلاحی می گوید برای انجام هرکاری دو راه بیشتر وجود ندارد: راه درست و راه غلط ، و شما تصمیم درست را انتخاب نموده اید. امیدوارم بتوانید با در نظر گرفتن مقتضیات و محدودیت های موجود و با همراهی اعضای خانواده این دوران را با حداقل تنش و آسیب سپری نمایید. 

مراقب خودتون باشید.


با تشکر از اعتماد شما

شایان غدیری


معرفی کتاب :
+
معرفی فیلم/مقاله :
+
معرفی دروس غیر حضوری :
+
اکشن پلن :
+
ثبت و ویرایش پاسخ
لغو درخواست

سوالات مشابه