سوال خود را هم اکنون بپرسید

پاسخ متنی و صوتی

توسط درمانگران، مشاوران و روانشناسان

دریافت در کمتر از ۲۴ ساعت

به صورت محرمانه و کاملا خصوصی

پرسش خود را هم اکنون از مشاوران ما بپرسید...
ارسال سوال

لغزشهای مکرر همسرم و ارتباط های مجازی او

پرسش

تاریخ ثبت : 08 خرداد 1396
6,116  بازدید
ثبت و ویرایش پاسخ
لغو درخواست
8 ماهه که ازدواج کردم. در دوران عقد متوجه عکسای یه دختری در تبلت همسرم شدم. ولی پیگیر نشدم. تا 4 ماه بعد از عروسیم کلی از عکسای همون خانم به همراه همسرم (که عکسای ناجوری هم بودن) رو دیدم. با پیگیری بیشتر متوجه شدم چند باری با هم ارتباط چت و ایمیلی هم داشتن. ایشون دوسال با همسرم دوست بوده و ازشون خواستگاری هم شده ولی به علت مخالفت خانواده همسرم به ازدواج منتهی نشده. چند روزه پیش متوجه شدم اون خانم جزو فالورهای همسرم هست .
با اینکه ما سر این مسئله دعواهای خیلی بدی داشتیم و همسرم همش ادعا میکرد که موضوع به قبل از ازدواجش برمیگرده، باز هم میبینم که بیمارگونه پیگیر اون خانمه.
من نمیدونم الان چه کنم.
سری قبلی بهش گفتم هر نوع لغزش و خیانتی ببینم رابطه رو تموم میکنم. الان با مطرح کردن این قضیه باید سر حرفم بمونم و نمیدونم کار درستیه یا نه

مهمترین سوال :

پاسخ نوشتاری پاسخگر به سوال شما

فاطمه علی اکبری
فاطمه علی اکبری
08 تیر 1396 ساعت 23:25

درود بر شما دوست گرامی

توضیحات تان را خواندم. احساسی که تجربه می کنید قابل درک است.

اعتماد به همسر، احساس امنیت و آرامش را تقویت می ‌کند و از مسائل اساسی و زیربنایی زندگی مشترک است.

طبیعی است که دیدن لغزشهای همسر فضایی از نا امنی را در رابطه با زندگی مشترک ایجاد می کند و کارکرد خانواده را با اختلال روبرو خواهد کرد. در این میان نوع واکنش همسر نیز می تواند عامل مهمی به حساب آید.

به نظر می رسد همسر شما قبل از اینکه مسئله علاقه قبلی خود را حل کند با توجه به فشار خانواده اقدام به ازدواج با شما کرده است. البته بهتر این بود که از همسرتان در همان دوران توضیح می خواستید ولی در هر حال با توجه به گذشتن آن دوره و مواجهه با این وضعیت، تدبیر و تصمیم شما در این شرایط، برای شما مفیدتر خواهد بود.

بهتر است به جای دعوا و مجادله و تهدید، با همسرتان در این خصوص گفتگو کنید. به ایشان بگویید که ارتباط او و آن خانم حتی به صورت مجازی به ازدواج تان آسیب می زند و از ایشان بخواهید ارتباطش را با آن خانم قطع کند. نوع رفتار همسر شما می تواند تعیین کننده ماندن یا نماندن شما در این زندگی باشد.


از اعتماد شما سپاسگزارم

علی اکبری- خانه توانگری

معرفی کتاب :
+
معرفی فیلم/مقاله :
+
معرفی دروس غیر حضوری :
+
اکشن پلن :
+
ثبت و ویرایش پاسخ
لغو درخواست

پاسخ پرسشگر

10 تیر 1396 ساعت 11:41
سلام و عرض ادب. خیلی ممنون از پاسختون. اوضاع زندگیم اصلا خوب نیست. مشکلات دیگه ای هم اضافه شدن. تصمیم دارم برم پیش مشاور و آخرین تلاشم رو بکنم. درصورتیکه اوضاع بهتر نشد جدا بشم. قبل از عید چند جلسه پیش یه مشاور رفتیم . متاسفانه اصلا عملکرد خوبی نداشت. بجای دادن راهکار به ما فقط حرفامون رو بهم منتقل میکرد و از مشکلاتمون کم که نشد هیچ، اضافه هم شد. همسر من ترک هستن. خیلی عصبی ، لجباز و تو ساده ترین گفتگوها هم حالت تدافعی میگیرن. از بیان احساسات و عاطفه و قدردانی هم هیچ چیزی نمیدونن میخواستم خواهش کنم یه مشاور خوب که دلسوزونه بتونه بهمون کمک کنه معرفی کنید.
معرفی کتاب :
+
معرفی فیلم/مقاله :
+
معرفی دروس غیر حضوری :
+
اکشن پلن :
+
ثبت و ویرایش پاسخ
لغو درخواست

پاسخ پرسشگر

08 مرداد 1396 ساعت 13:54
خواهشا یه مشاور خوب به من معرفی کنید. زندگیم داره از هم میپاشه
معرفی کتاب :
+
معرفی فیلم/مقاله :
+
معرفی دروس غیر حضوری :
+
اکشن پلن :
+
ثبت و ویرایش پاسخ
لغو درخواست

سوالات مشابه