پرسش خود را هم اکنون از مشاوران ما بپرسید...
ارسال سوال

برگشت به رابطه

پرسش

تاریخ ثبت : 05 تیر 1396
4,173  بازدید
ثبت و ویرایش پاسخ
لغو درخواست
٤ سال پيش تو دانشگاه اشنا شديم پدر من ٥ ساله فوت شدن و من به شدت بهش علاقه مندم اولين پسريه كه تو زندگيم اومده اول رابطمون خوب بود بعد سرد شد باز برگشتيم و بعد باز الان رفته ! بعد ٨ ماه هفته پيش همو ديديم گفت تو رابطه ي ديگه ايه ولي برا سرگرمي بهم مسيج ميده گهگاهي ولي هي اسرار داره جوابشو بدم ولي جواب كه ميدم بلاك ميكنه خانواده ها در جريان بودن ولي نه از همه ي رابطه كه من براش كادو بگيرم يا سورپرايز هاي انچناني ...
ميخوام برشگردونم چيكار كنم ! ضمنا اون اقا توسط دوست صميمي و پسر عموش هم هراز گاهي از حال من باخبر ميشه اون اقا ٢٢ سالشه

مهمترین سوال :

پاسخ نوشتاری پاسخگر به سوال شما

فاطمه علی اکبری
فاطمه علی اکبری
31 مرداد 1396 ساعت 13:02

سلام یاسی گرامی

توضیحات شما را خواندم. احساس شما قابل درک است ولی توجه بفرمایید که زمان شروع رابطه شما، در دوره نوجوانی بوده است. در این دوره به دلیل تغییرات رشدی و هورمونی و نیز روحی، احساس تمایل به افراد غیرهمجنس نیز شکل می گیرد. شکی نیست که علاقه و دلبستگی احساس مثبتی است اما نمی توان هر نوع دلبستگی را عشق نامید و هر نوع رابطه ای را ادامه داد. در واقع کسب بلوغهایی لازم است تا بتوان آگاهانه رابطه ای را شروع کرد و برای آینده آن برنامه ریزی نمود.

رابطه ای که در آن قطع و وصل صورت گرفته، طرف مقابل شما در رابطه دیگری بوده و شروع رابطه شما نیز در دوران نوجوانی بوده، آیتمهای یک رابطه مثبت را ندارد. همچنین یک آقاپسر در این بازه زمانی بعید است که فردیت یافته باشد و بتواند عواطف خود را بالغانه مدیریت کند. پیام دادن به شما و بلاک کردن پس از آن، نشان دهنده ی عدم بلوغ شخصیتی ایشان است.

بنابراین ضمن احترام به احساس شما بهتر این است که به جای اینکه به فکر برگرداندن ایشان باشید، به فکر آینده خود بوده و ارتباط خود را با ایشان قطع نمایید. شما در سنی هستید که بهتر است برای کسب بلوغهای رابطه و ازدواج بکوشید تا بتوانید برای آینده خود ، تصمیم مناسب اتخاذ نمایید.


از اعتماد شما سپاسگزارم

علی اکبری-خانه توانگری

معرفی کتاب :
+
معرفی فیلم/مقاله :
+
معرفی دروس غیر حضوری :
+
اکشن پلن :
+
ثبت و ویرایش پاسخ
لغو درخواست

پاسخ پرسشگر

11 شهریور 1396 ساعت 22:26
ممنونم ا ز لطفتون
معرفی کتاب :
+
معرفی فیلم/مقاله :
+
معرفی دروس غیر حضوری :
+
اکشن پلن :
+
ثبت و ویرایش پاسخ
لغو درخواست
سوال شما با موفقیت ثبت شده است و پس از بررسی درمانگر پاسخ خواهیم داد

سوالات مشابه